Beta 910FTX/SB9 — 9-delige set dopsleutels voor Torx® schroeven (art. 910FTX) op support
9-delige set dopsleutels voor Torx® schroeven (art. 910FTX) op support
E4-E5-E6-E7-E8
E10-E12-14-E16
Specificaties
| Model | 910FTX/SB9 |
| Artikelcode | 009100430 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,294 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 25 × 4 × 3 cm |
| EAN | 8014230081632 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Torx |
910FTX_slash_SB_nl.pdf
Download