Beta 910PH/SB4 — Set van schroevendraaierdoppen voor Phillips® kruiskopschroeven, 3/8" aansluiting, verchroomd - gebruneerde inzetstuk
Set van schroevendraaierdoppen voor Phillips® kruiskopschroeven,
3/8" aansluiting,
verchroomd - gebruneerde inzetstuk
PH1-PH2-PH3-PH4
Specificaties
| Model | 910PH/SB4 |
| Artikelcode | 009100478 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,251 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 24 × 7 × 3 cm |
| EAN | 8014230950549 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
910PH_slash_SB4_nl.pdf
Download