Beta 910M/55 — 3/8” omschakelbare ratel met metalen handgreep
Specificaties
| Model | 910M/55 |
| Artikelcode | 009100875 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,254 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 19 × 6 × 3 cm |
| EAN | 8014230175768 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 178 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
910M_slash_55_nl.pdf
Download