Beta 920PE-AS/SB6 — Set van schroevendraaierdoppen voor binnenzeskant schroeven, 1/2" aansluiting, verchroomd
Set van schroevendraaierdoppen
voor binnenzeskant schroeven,
1/2" aansluiting,
verchroomd
1/8-3/16-1/4-3/8-1/2-3/4
Specificaties
| Model | 920PE-AS/SB6 |
| Artikelcode | 009200469 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,655 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 24 × 7 × 3 cm |
| EAN | 8014230950570 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Inbus |
920PE-AS_slash_SB6_nl.pdf
Download