Beta 920FTX-LSB6 — 6-delige set dopsleutels voor Torx® schroeven, lange uitvoering (art. 920FTX/L) op support
6-delige set dopsleutels voor Torx® schroeven, lange uitvoering (art. 920FTX/L) op support
E10-E12-E14
E16-E18-E20
Specificaties
| Model | 920FTX-LSB6 |
| Artikelcode | 009200409 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,792 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 27 × 10 × 3 cm |
| EAN | 8014230352701 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Lang |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Torx |
920FTX_slash_LSB_nl.pdf
Download