Beta 920LH/SB7 — Schroevendraaierdoppen voor sleuf en voor Phillips® kruiskopschroeven
Schroevendraaierdoppen voor sleuf
en voor Phillips® kruiskopschroeven
Specificaties
| Model | 920LH/SB7 |
| Artikelcode | 009200478 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,584 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 23 × 8 × 2 cm |
| EAN | 8014230035017 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Sleuf |
920LH_slash_SB7_nl.pdf
Download