Beta 920FTX/C8 — 8-delige set dopsleutels voor Torx® schroeven (art. 910FTX) in kistje
8-delige set dopsleutels voor Torx® schroeven (art. 910FTX) in kistje
E10-E12-E14-E16
E18-E20-E22-E24
Specificaties
| Model | 920FTX/C8 |
| Artikelcode | 009200391 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 1,32 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 28 × 15 × 5 cm |
| EAN | 8014230342689 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Torx |
920FTX_slash_C_nl.pdf
Download