Beta 920MQ/C16 — 9 zeskant dopsleutels, 3 schroevendraaierdoppen en 4 toebehoren
[cassette grootte] 420x280x60 mm - [gewicht] 5,2 kg
Specificaties
| Model | 920MQ/C16 |
| Artikelcode | 009200917 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 5,495 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 44 × 31 × 7 cm |
| EAN | 8014230698571 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Ja |
| Dop profiel | Zeskant |
920MQ_slash_C16_nl.pdf
Download