Beta 920M/55 — 1/2” omschakelbare ratel met metalen handgreep
Specificaties
| Model | 920M/55 |
| Artikelcode | 009200893 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,613 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 33 × 4 × 3 cm |
| EAN | 8014230193403 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 253 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
920M_slash_55_nl.pdf
Download