Beta 920AS/SB11 — 11-delige set dopsleutels twaalfkant (art. 910AS) met support
11-delige set dopsleutels twaalfkant (art. 910AS) met support
3/8-7/16-1/2-9/16-5/8
11/16-3/4-13/16-7/8
15/16-1
Specificaties
| Model | 920AS/SB11 |
| Artikelcode | 009200225 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 1,143 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 39 × 6 × 3 cm |
| EAN | 8014230538747 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Twaalfkant |
920AS_slash_SB11_nl.pdf
Download