Beta 920A — Dopsleutels zeskant
Beschikbare uitvoeringen (24)
| Artikelcode | Uitvoering |
|---|---|
| 009200008 | 8 |
| 009200009 | 9 |
| 009200010 | 10 |
| 009200011 | 11 |
| 009200012 | 12 |
| 009200013 | 13 |
| 009200014 | 14 |
| 009200015 | 15 |
| 009200016 | 16 |
| 009200017 | 17 |
| 009200018 | 18 |
| 009200019 | 19 |
| 009200020 | 20 |
| 009200021 | 21 |
| 009200022 | 22 |
| 009200023 | 23 |
| 009200024 | 24 |
| 009200025 | 25 |
| 009200026 | 26 |
| 009200027 | 27 |
| 009200028 | 28 |
| 009200029 | 29 |
| 009200030 | 30 |
| 009200032 | 32 |
Specificaties
| Productlijn | 920A |
| Merk | Beta |
| Artikelfamilie | 920A |
| Hoofdcategorie | Dopsleutels en toebehoren |
| Aantal varianten | 24 |
Documentatie
| Dopmaat (mm) | 12 or 14 or 16 or 17 or 18 or 19 or 13 or 8 or 10 or 11 or 22 or 15 or 20 or 21 or 23 or 24 or 27 or 29 or 30 or 32 or 9 or 28 or 26 or 25 |
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
920A_nl.pdf
Download
Accessoires
| Artikelnr. | SKU | Omschrijving |
|---|---|---|
| 088880201 | SB1 | Dophouder rails |
| 088880202 | SB2 | Dophouder rails |
| 088880203 | SB3 | Dophouder rails |
| 088880212 | MB2 | Dopsleutelklemmen voor rail SB |
| 088880411 | CB/2 | toebehoren voor plaatstaal |