Beta 920AL/SB11 — 11-delige set slagdoppen, zeskant, lange uitvoering (art. 920AL) met support
11-delige set slagdoppen, zeskant, lange uitvoering (art. 920AL) met support
10-12-13-14-15-16
17-18-19-21-22 mm
Specificaties
| Model | 920AL/SB11 |
| Artikelcode | 009200644 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 1,677 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 38 × 11 × 3 cm |
| EAN | 8014230538808 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Lang |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Ja |
| Dop profiel | Zeskant |
920AL_slash_SB11_nl.pdf
Download