Beta 920/55N — 1/2 omschakelbare ratel, 72 tands
Eigenschappen:
• Opnamehoek: 5°
• Compacte ratelkop
• Omschakelbaar met één hand
• Uitstekende mechanische eigenschappen
• Ophanggat
Specificaties
| Model | 920/55N |
| Artikelcode | 009201155 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,465 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 33 × 8 × 6 cm |
| EAN | 8054809542997 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 271 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |