Beta 920MQ/55A — 1/2” omschakelbare ratel met blokkeermechanisme
Specificaties
| Model | 920MQ/55A |
| Artikelcode | 009200809 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,784 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 29 × 7 × 6 cm |
| EAN | 8014230175799 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Ja |
920MQ_slash_55A_nl.pdf
Download