Beta 910MQ/55 — 3/8” omschakelbare ratel
Specificaties
| Model | 910MQ/55 |
| Artikelcode | 009100808 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,41 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 21 × 8 × 4 cm |
| EAN | 8014230103457 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Ja |
910MQ_slash_55_nl.pdf
Download