Beta 910MQ/T — 3/8” wringstaaf, T-model
Specificaties
| Model | 910MQ/T |
| Artikelcode | 009100807 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,361 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 27 × 19 × 3 cm |
| EAN | 8014230954516 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Ja |
910MQ_slash_T_nl.pdf
Download