Beta 910M/56 — 3/8" omschakelbare ratel met metalen handgreep en kniegewricht
Specificaties
| Model | 910M/56 |
| Artikelcode | 009100887 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,37 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 29 × 7 × 4 cm |
| EAN | 8014230175775 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 265 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
910M_slash_56_nl.pdf
Download