Beta 900M/55 — 1/4” omschakelbare ratel met metalen handgreep
Specificaties
| Model | 900M/55 |
| Artikelcode | 009000905 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,079 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 13 × 4 × 3 cm |
| EAN | 8014230175256 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Lengte mengstaaf | 110 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
900M_slash_55_nl.pdf
Download