Beta 900/C39N — 11 zeskant dopsleutels, 21 bits en 7 toebehoren
Nog kleiner en compacter
· Compact, gemakkelijk te dragen
· Compleet, alles wat nodig is bij de hand
· Functioneel, bits zijn gemakkelijk te verwijderen en in te zetten
Specificaties
| Model | 900/C39N |
| Artikelcode | 009000947 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,833 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 23 × 19 × 6 cm |
| EAN | 8054809238494 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
900_slash_C39N_nl.pdf
Download