Beta 900/55N — 1/4 omschakelbare ratel
Eigenschappen:
• 48-tands mechanisme
• Opnamehoek: 7,5°
• Compacte ratelkop
• Omschakelen met één hand
• Uitstekende mechanische eigenschappen
• Ophanggat
Specificaties
| Model | 900/55N |
| Artikelcode | 009001155 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,094 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 21 × 7 × 4 cm |
| EAN | 8054809542607 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Lengte mengstaaf | 127 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |