Beta 900M/R55 — Draaiend mechanisme ratels voor art. 900M/55
draaiend mechanisme ratels voor art. 900M/55
900M/55
Specificaties
| Model | 900M/R55 |
| Artikelcode | 009000888 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,02 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 8 × 6 × 3 cm |
| EAN | 8014230378947 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
900M_slash_R55_nl.pdf
Download