Beta 900/55Z — 1/4" omschakelbare ratel, 72 tands mechanisme
NIEUW DESIGN
• 15 tanden zijn altijd contact met het tandwiel: verhoogde betrouwbaarheid
• 5° terugstelhoek: verhoogde snelheid
Specificaties
| Model | 900/55Z |
| Artikelcode | 009000882 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,111 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 16 × 7 × 4 cm |
| EAN | 8054809127859 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Lengte mengstaaf | 126 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
900_slash_55Z_nl.pdf
Download