Beta 900/58 — 1/4" omschakelbare ratel met draaibare handgreep, 52 tands ratelmechanisme
• Werking door het draaien van de handgreep
• Dop vergrendelingsknop
• Omschakelen door ring op de ratelkop • Twee componenten handgreep
Specificaties
| Model | 900/58 |
| Artikelcode | 009000884 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,169 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 13 × 6 × 4 cm |
| EAN | 8014230750002 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Lengte mengstaaf | 126 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
900_slash_58_nl.pdf
Download