Beta 900/C12MZ — 12 zeskant dopsleutels, 20 bits en 7 toebehoren in foam inlegbak
Nieuwe 72-tands ratelmechanisme
[cassette grootte] 350x150x50 mm - [gewicht] 1,2 kg
Specificaties
| Model | 900/C12MZ |
| Artikelcode | 009000983 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 1,788 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 35 × 16 × 6 cm |
| EAN | 8054809130545 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
900_slash_C12MZ_nl.pdf
Download