Beta 900/C11HR — 11 zeskant dopsleutels, 20 bits en 7 toebehoren in harde foam inleg, in metalen kist
Nieuwe draaibare ratel is ideaal voor het werken in kleine ruimte
• Ratel met draaibare handgreep
[cassette grootte] 350x150x50 mm - [gewicht] 1,3 kg
Specificaties
| Model | 900/C11HR |
| Artikelcode | 009000980 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 1,509 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 35 × 16 × 6 cm |
| EAN | 8014230789262 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
900_slash_C11HR_nl.pdf
Download