Beta 900/C12MR — 12 zeskantdopsleutels, 20 bits en 7 toebehoren met foam inleg, in metalen kist
Nieuwe draaibare ratel is ideaal voor het werken in kleine ruimte
[cassette grootte] 350x150x50 mm 1,3 kg
Specificaties
| Model | 900/C12MR |
| Artikelcode | 009000962 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 1,846 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 35 × 16 × 6 cm |
| EAN | 8014230762197 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
900_slash_C12MR_nl.pdf
Download