Beta 900/C13-8 — Doppendoos met 13 zeskant dopsleutels en 8 toebehoren
[cassette grootte] 270x120x45 mm - [gewicht] 1,1 kg
Specificaties
| Model | 900/C13-8 |
| Artikelcode | 009000954 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 1,413 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 35 × 16 × 6 cm |
| EAN | 8014230617541 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
900_slash_C13-8_nl.pdf
Download