Beta 900/42 — 1/4” wringstaaf met schuifstuk
Specificaties
| Model | 900/42 |
| Artikelcode | 009000854 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,039 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 13 × 4 × 3 cm |
| EAN | 8014230032290 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Lengte mengstaaf | 115 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
900_slash_42_nl.pdf
Download