Beta 900/40 — 1/4” T-sleutel met cardangewricht
Specificaties
| Model | 900/40 |
| Artikelcode | 009000843 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,176 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 42 × 4 × 3 cm |
| EAN | 8014230352718 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Lengte mengstaaf | 390 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
900_slash_40_nl.pdf
Download