Beta 900/32 — 1/4” flexibel steekhecht
Specificaties
| Model | 900/32 |
| Artikelcode | 009000839 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,19 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 29 × 5 × 4 cm |
| EAN | 8014230473055 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Lengte mengstaaf | 280 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
900_slash_32_nl.pdf
Download