Beta 900T/44 — 1/4" gebogen wringstaaf, met kracht handgreep Verchroomd
Specificaties
| Model | 900T/44 |
| Artikelcode | 009000860 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,214 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 28 × 14 × 2 cm |
| EAN | 8014230799605 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Lengte mengstaaf | 238 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Ja |
900T_slash_44_nl.pdf
Download