Beta 900/35A — 1/4” handgreep met kniegewricht
Specificaties
| Model | 900/35A |
| Artikelcode | 009000840 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,076 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 18 × 6 × 3 cm |
| EAN | 8014230196596 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Lengte mengstaaf | 148 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
900_slash_35A_nl.pdf
Download