Beta 920M/R55 — Draaiend mechanisme ratels 920M/55, 920/56
Specificaties
| Model | 920M/R55 |
| Artikelcode | 009200888 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,12 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 8 × 6 × 3 cm |
| EAN | 8014230378978 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
920M_slash_R55_nl.pdf
Download