Beta 920PH/SB4 — Set van schroevendraaierdoppenSet of socket drivers voor Phillips® kruiskopschroeven, 1/2" aansluiting, verchroomd - gebruneerd inzetstuk
Set van schroevendraaierdoppenSet of socket drivers
voor Phillips® kruiskopschroeven,
1/2" aansluiting,
verchroomd - gebruneerd inzetstuk
PH1-PH2-PH3-PH4
Specificaties
| Model | 920PH/SB4 |
| Artikelcode | 009200479 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,345 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 24 × 7 × 3 cm |
| EAN | 8014230950587 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
920PH_slash_SB4_nl.pdf
Download