Beta 920/R55 — Draaiend mechanisme ratels voor per 606/20, 606/30, 666/20, 666/30, 920/55, 920/56A
Specificaties
| Model | 920/R55 |
| Artikelcode | 009200879 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,136 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 4 × 3 × 3 cm |
| EAN | 8014230035512 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
920_slash_R55_nl.pdf
Download