Beta 920/R55LC — Draaiend mechanisme ratels voor art. 920/55LC
Specificaties
| Model | 920/R55LC |
| Artikelcode | 009200887 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,135 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 8 × 6 × 3 cm |
| EAN | 8014230353005 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
920_slash_R55LC_nl.pdf
Download