Beta 929/C8 — Doppendoos met 8 zeskant dopsleutels en 5 toebehoren
Doppendoos met 8 zeskant dopsleutels
en 5 toebehoren
Specificaties
| Model | 929/C8 |
| Artikelcode | 009290925 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 32 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 56 × 29 × 12 cm |
| EAN | 8014230036601 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
929_slash_C8_nl.pdf
Download