Beta 929/R55 — Draaiend mechanisme ratels voor 929/55
Specificaties
| Model | 929/R55 |
| Artikelcode | 009290859 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,46 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 6 × 5 × 5 cm |
| EAN | 8014230004396 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
929_slash_R55_nl.pdf
Download