Beta 929/15 — Verloopdop 1” naar 3/4”
Altijd het toegestane koppel volgen
en gelijkmatig en progresief aantrekken
om het breken en eventuele verwondingen
te voorkomen.
Specificaties
| Model | 929/15 |
| Artikelcode | 009290801 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,429 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 16 × 7 × 4 cm |
| EAN | 8014230036557 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 65 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
929_slash_15_nl.pdf
Download