Beta 929/55PR — Verlengstang voor ratels 929/55
Specificaties
| Model | 929/55PR |
| Artikelcode | 009290868 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 1,162 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 56 × 4 × 4 cm |
| EAN | 8054809202662 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 540 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
929_slash_55PR_nl.pdf
Download