Beta 929/55 — 1” omschakelbare ratel, 72 tands
Specificaties
| Model | 929/55 |
| Artikelcode | 009290860 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 2,648 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 75 × 10 × 7 cm |
| EAN | 8014230036595 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 770 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
929_slash_55_nl.pdf
Download