Beta 920U/SB4 — Set van gearlock dopsleutels, 1/2" aandrijfvierkant, voor zeskant moeren, verchroomd
Set van gearlock dopsleutels,
1/2" aandrijfvierkant,
voor zeskant moeren, verchroomd
24-27-30-32 mm
Specificaties
| Model | 920U/SB4 |
| Artikelcode | 009201744 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,666 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 24 × 7 × 3 cm |
| EAN | 8054809152363 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Gearlock |
920U_slash_SB4_nl.pdf
Download