Beta 920U/SB13 — Set van gearlock dopsleutels, 1/2" aandrijfvierkant, voor zeskant moeren, verchroomd
Set van gearlock dopsleutels,
1/2" aandrijfvierkant,
voor zeskant moeren, verchroomd
10-11-12-13-14-15-16
17-18-19-20-21-22 mm
Specificaties
| Model | 920U/SB13 |
| Artikelcode | 009201740 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,913 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 39 × 6 × 3 cm |
| EAN | 8054809152356 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Gearlock |
920U_slash_SB13_nl.pdf
Download