Beta 920TX-L/SB10 — 10-delig set schroevendraaierdoppen, lange uitvoering (artikel 920TX/L), voor Torx® schroeven op een houder
10-delig set schroevendraaierdoppen, lange uitvoering (artikel 920TX/L), voor Torx® schroeven op een houder
T20L-T25L-T27L-T30L-T40L-
T45L-T50L-T55L-T60L-T70L
Specificaties
| Model | 920TX-L/SB10 |
| Artikelcode | 009200545 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 1,494 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 38 × 15 × 6 cm |
| EAN | 8014230821603 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Lang |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
920TX_slash_L-SB10_nl.pdf
Download