Beta 910AL/SB14 — 14-delige set slagdoppen, zeskant, lange uitvoering (art. 910AL) met support
14-delige set slagdoppen, zeskant, lange uitvoering (art. 910AL) met support
8-9-10-11-12-13-14
15-16-17-18-19-21-22 mm
Specificaties
| Model | 910AL/SB14 |
| Artikelcode | 009100174 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 1,257 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 41 × 7 × 3 cm |
| EAN | 8014230539423 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Lang |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Ja |
| Dop profiel | Zeskant |
910AL_slash_SB14_nl.pdf
Download