Beta 920MQ-PE 5 — Schroevendraaierdoppen
Specificaties
| Model | 920MQ-PE 5 |
| Artikelcode | 009200265 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,088 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 8 × 6 × 3 cm |
| EAN | 8014230698540 |
Documentatie
| Mengstaven | |
|---|---|
| Diameter | 28,5 |
| Others | |
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Dopmaat (mm) | 94,5 |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Ja |
920MQ_slash_PE_nl.pdf
Download