Beta 900/R55 — Draaiend mechanisme ratels voor art. 900/55
Specificaties
| Model | 900/R55 |
| Artikelcode | 009000871 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,032 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 2 × 2 × 2 cm |
| EAN | 8014230104713 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
900_slash_R55_nl.pdf
Download