Beta 900AS/SB11 — 11-delig set van zeskant dopsleutels, 1/4" aansluiting, verchroomd
11-delig set van zeskant dopsleutels,
1/4" aansluiting,
verchroomd
3/16-7/32-5/32-1/4-9/32-5/16
11/32-3/8-7/16-1/2-9/16
Specificaties
| Model | 900AS/SB11 |
| Artikelcode | 009000389 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,225 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 25 × 4 × 3 cm |
| EAN | 8014230696614 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
900AS_slash_SB11_nl.pdf
Download