Beta 900L/SB13 — 13-delig set van zeskant dopsleutels, lang model, 1/4" aansluiting, verchroomd
13-delig set van zeskant dopsleutels, lang model,
1/4" aansluiting,
verchroomd
4-4,5-5-5,5-6-7-8-9-10-11-12-13-14 mm
Specificaties
| Model | 900L/SB13 |
| Artikelcode | 009000203 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,498 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 24 × 7 × 3 cm |
| EAN | 8014230696607 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Lang |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
900L_slash_SB_nl.pdf
Download