Beta 900L 1/4" Dopsleutels Zeskant
1/4" dopsleutels in zeskantuitvoering met lange uitvoering voor toegang tot moeilijk bereikbare plaatsen. Vervaardigd conform DIN 3124 en UNI ISO 2725 normen voor professionele toepassingen.
Kenmerken
- Lange uitvoering voor extra bereik
- Zeskant profiel voor optimale krachtoverdracht
- 1/4" aandrijfvierkant
- Vervaardigd conform internationale normen
- Verschillende maten beschikbaar
Specificaties
| Normen | UNI/ISO 2725, DIN 3124 |
| Aandrijfmaat | 1/4" |
| Lengte | 50 mm |
| Maten | 4-6 mm (verschillende uitvoeringen) |
| Gewicht | 21-25 gram (afhankelijk van maat) |
| Dopmaat (mm) | 12, 14, 13, 8, 10, 11, 7, 9, 5, 6, 5,5, 4, 4,5 |
| Lengte mengstaaf | 50 |
| Type dop | Lang |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
900L_nl.pdf
Download
Selecteer aantal en voeg direct toe aan uw winkelwagen
Laden...